Al Sharq, Beyrut Geceleri

Pause Dergi - Food in Life

İstanbul’un gözde mekânları arasında yerini alan Al SharQ, yeni sezonu fark yaratan yeniliklerle karşılıyor. Başarılı işletmeci İlgi Gövsa’nın her ayrıntısında elinin değdiği mekanda, kadınların hislerine de tercüman olacak.

Kadınların günlük koşuşturmanın içindeki yükünü biraz hafifletmek isteyen Al SharQ, Çarşamba günleri kadınlar için özel bir program hazırladı. ‘‘Hanımlara Özel Beyrut Gecesi’ konseptli partileriyle Çarşamba gecelerine renk katacak olan Al SharQ’da kadınlar kendi aralarında eğlenmenin keyfini yaşayacaklar. Beyrut yemeklerinin en güzel örneklerinin sunulduğu mutfağı, şık ambiansı ve çarpıcı şovlarıyla Al SharQ, kadınların yeni buluşma noktası olacak gibi görünüyor.

Beyrut eğlence hayatını ayağınıza getiriyor 

Adım attığınız anda ihtişamlı ve özgün mimarisi ile büyüleneceğiniz bir mekan olan Al SharQ; modunuzu yükselten şovlar, davul ve darbuka ritimleriyle iyi lezzet ve iyi eğlenceyi bir arada sunuyor.

İnsanı büyüleyen romantik ambiyansı, fark yaratan lezzetleri, kaliteli servis anlayışı ile kapılarını açtığı ilk günden beri ilgi gören Al SharQ, menüsüne yeni mevsimlik lezzetler de ekledi.

Her damak tadına hitap eden seçkin lezzetler...

Beyrut mutfağının trendleriyle Türk lezzetlerini en rafine şekilde birleştiren Al SharQ’ın yenilenen menüsünde Mouttabbal, Mouktara, Labneh Avo, Kuru patlıcan dolması, Muhammara ve Çıtır mantı gibi damaklarda fark yaratan lezzetler bulunuyor. Tatlıları da oldukça meşhur olan mekânın yeni sezonda favori lezzetleri arasında ise Cevizli Taş Kadayıf yer alıyor.

Al SharQ zengin ve yenilenen menüsü, göze de hitap eden yemek sunumu ve içinde pek çok sürprizi barındıran eğlence konseptiyle misafirlerine duyduğu hassasiyeti göz önüne seriyor.